Partner serwisu
19 września 2017

Sieć Hardox Wearparts pozyskała nowego Partnera

Kategoria: Aktualności

W dniu 11 września sieć Hardox Wearparts pozyskała nowego Partnera, firmę Protechnika Sp. z o.o. sp. kmd. To już szósty partner sieci w Polsce.

Sieć Hardox Wearparts pozyskała nowego Partnera

Protechnika to firma zajmująca się budową maszyn oraz kompletnych linii produkcyjnych do recyklingu, przetwórstwa biomasy, dla rolnictwa i leśnictwa oraz wyposażenia. Firma świadczy również usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego maszyn, urządzeń i części oraz usługi spawania, cięcia/gięcia, ciecia plazma/gaz, toczenia i frezowania CNC.

Protechnika w swojej ofercie posiada m.in. rozdrabniacze, młyny frezowe, młyny młoteczkowe, separatory magnetyczne, podajniki taśmowe, ślimakowe i podgrzewane, granulatory, peleciarki, brykieciarki, rębaki, łuparki, prasy do oleju, urządzenia do produkcji biopaliw, destylacji, zbiorniki buforowe, cyklony, stacje odpylające, schładzalniki i wiele innych.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ